Zásahy 2013

TECHNICKÁ POMOC 0
PLANNÝ POPLACH 0

1. 12.5.2013 - POŽÁR - NÍZKÁ BUDOVA - kŘELOV - BŘUCHOTÍN

Tak dlouho snad jednotka na svůj první letošní zásah nečekala. Dne 12.5.2013 v 16:35 byl operačním střediskem vyhlášen poplach I. stupně na požár nízké budovy v obci Křelov - Břuchotín. Devět minut od vyhlášení vyjela čtyřčlenná posádka ve složení Hrbek, Vysloužil, Klevar, Konrád s CAS k místu požáru. Operační důstojník HZS Olomouc nás však za Horkou ze zásahu odvolal z důvodu malého rozsahu pořáru. Jednotka se tak vrátila v 16:55 zpátky na základnu v Sedlisku.

2. 7.12.2013 - POŽÁR - NÍZKÁ BUDOVA - kŘELOV - BŘUCHOTÍN

K požáru malé chatky do Křelova vyjížděla jednotka v sobotu ráno ve 4:55. Již po 6 minutách od vyhlášení vyjala CAS se čtyřčlennou posádkou ve složení Novák R., Tománek R., Berka M., Vysloužil M. Při příjezdu na místě již zasahovala jednotka HZS Olomouc. Jednalo se o chatku rozměrech 3x2 m. Naše jednotka zůstala na místě jako podpora a po likvidaci požáru se vrátila v 6:00 zpátky na základnu.

SDH Horka nad Moravou

Horka nad Moravou